HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

11 yıldan fazla süredir biriktirdiğimiz deneyim ve bilgi birikimiyle, 2017'de reklam, tanıtım ve web alanında heyecan verici bir ajans olarak sektöre adım attık. Bu süre zarfında edindiğimiz bilgi birikimi, piyasadaki deneyimimiz ve yaratıcı fikirlerimizle bir araya gelerek, sadece işimizi değil, aynı zamanda sizinle paylaşmak istediğimiz değerleri de oluşturduk.

Sizleri farkımızı ve değerlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

2006 yılından bu yana kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışımızla sektörde iz bırakıyoruz. 11 yıllık tecrübemizle kurum ve kuruluşların web sitelerini oluşturarak, onları hedeflerine uygun bir şekilde yapılandırıyoruz.

Sağladığımız kaliteli ve sürekli web barındırma hizmetleri ile firmaların sorunsuz bir dijital varlık elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

2010 yılında bünyemize kattığımız matbaa hizmetleri ile müşterilerimizin reklam sektöründeki ihtiyaçlarına daha geniş kapsamlı çözümler sunuyoruz.

2017 yılında çağın gereksinimlerine ve reklam sektöründeki ilerlemelere ayak uydurarak dijital baskı hizmeti sunmaya karar verdik. Çankırı'daki ofisimizi açarak, siz değerli müşterilerimize daha yakın olmayı ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmayı hedefledik. Geleneksel reklam anlayışını bir kenara bırakarak, çağdaş ve yenilikçi bir perspektifle "Kurumsal Reklamcılığı" Çankırı'da yeşertmeye karar verdik.

Sıradan bir reklamın başarıya ulaşamayacağını ve aksine prestij kaybına yol açabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, işbirliği yaparak markanızı dünya çapında tanıtmak ve güçlendirmek için buradayız. Günümüzde reklam ve web tasarım hizmetlerini amatörce sunanlardan farklı olarak, bizlerden 365 gün 24 saat destek alabilir ve istediğiniz an güncellemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Son teknoloji makine parkımız ve deneyimli ekibimizle "Mutlak Reklam" olarak tanışın, markanızı zirveye taşıyın.